2011 m. lapkričio 2 d., trečiadienis

Artūras Milaknis sudomino grandus- ''Skriejantis Vanagas'' keliasi į Panathinaikos ekipą.

Trečiadienį po pietų pasirodė informacija apie Artūro Milaknio išvykimą iš Kauno ''Žalgirio'', tvirtinama kad susidomėjimą perspektyviuoju snaiperiu išreiškė kitos komandos.

Tuo tarpu mūsų patikimi šaltiniai Graikijoje atskleidė dar niekur neviešintą informaciją. Iniciatyvą prisivilioti Milaknį iš karto parodė ne kas kita, o Eurolygos čempionė Atėnų Panathinaikos ekipa. Teigiama, jog finansiniai aspektai jau išspręsti- Artūras Milaknis debiutuos Panathinaikos komandoje jau penktadienį mače prieš savo buvusią Kauno Žalgirio komandą.


 Atėnų Panathinaikos vyr. treneris Ž.Obradovičius teigė, kad jo komandoje netrūksta gerų žaidėjų, tačiau toks talentas niekada nepamaišys. "Vos sužinojome, kad Artūras laisvas, nusprendėme siūlyti kontraktą iki NBA lokauto pabaigos. Manau tai išeis į naudą ir žaidėjui ir Panathinaikos klubui. Jau seniai buvome pastebėję šį snaiperį ir siekėme jį prisivilioti, tačiau jį varžė didelė išpirkos suma, bet mes viską išsprendėme"- džiaugsmo neslėpė strategas.

Ž. Obradovičius nenorėjo atskleisti, kiek lietuvis, Europoje žinomas Skriejančio Vanago pravarde, uždirbs žaisdamas graikų ekipoje, tačiau manoma, kad tai bus šešiaženklė, gal net septynženklė suma. ''Supraskite, tokie beprotiški snaiperiai bet kur nesimėto, mokėsime tiek kiek pats užsigeis''- minėjo Obradovičius.

51 metų komandos vairininkui antrino ir jo auklėtiniai. Romainas Sato teigė, kad jam bus didžiulė garbė žaisti kartu su krepšinio vunderkindu dažnai dar vadinamu Artūru. ''Tokie žaidėjai man ypatingai imponuoja. Kai jie veržiasi, tu esi šimtu procentu užtikrintas, kad kamuolys yra patikimose rankose ir nebus prarastas. Be to, tokio aikštės matymo ir kitų reikalingų savybių galėtų pavydėti bet kuris kitas planetos krepšininkas. Tokio žaidėjo sustabdyti praktiškai neįmanoma.''. 

Šarūnas Jasikevičius taip pat negailėjo gerų žodžių savo tautiečiui. "Pagaliau turėsime žmogų, kuris mums prieš treniruotes pirks bandeles, spurgas bei laikraščius! Milaknis ir Panathinaikose Milaknis" - džiugia gaida interviu užbaigė Šaras.

1 komentaras: