2011 m. lapkričio 27 d., sekmadienis

Ginčiukas Bazylė papildys ''Green Mazda Rangers'' komandą.

Green Mazda Rangers komandos kelioninis transportas
  Į komandą dėl NBA lokauto pabaigos taip ir neatvykus Vytautui Šustauskui, ekipa prisiviliojo ''sūnų paklydėlį''. Komanda pasirašė kontraktą su Anglijos E diviziono Birmingham'o dublerių lygos MVP Ginčiuku Bazyle, GMR vadyba pasiryžo žengti rizikingą žingsnį ir mokėti jam atlyginimą tualetinio popieriaus rulonais ir nelegaliais vaistais nuo kosulio, kadangi ekipą dėl lokauto pabaigos paliko net 4 lyderiai. Šis įžaidėjas 1970 metais sensacingai pabėgo iš Zanėnų dvaro, kur dirbo suvirintoju ir žaidė vietinėje komandoje.

Sirgaliai šiandien specialiai ruošėsi jo sugrįžimui. Fanai ant Zanėnai Square Garden arenos sienos iškabino plakatus "Sveikas sugrįžęs į Zanėnus, gaidy", ''Kodėl nesuvirinai trūkusių vamzdžių, py***e?''. Į tai žaidėjas sureagavo labai skaudžiai. Komandos draugai laiku rado jį kabantį Square Garden palubėse, todėl po dirbtinio kvėpavimo ir širdies masažo žaidėjas atsigavo.  

 Anglijos E divizione Ginčiukas Bazylė rinko po 2,2 taško, atlikdavo 0,9 rez. perdavimo ir 8,5 kartus besiverždamas link krepšio pamesdavo savo kelnes.  

5 komentarai: