2011 m. lapkričio 25 d., penktadienis

Zanėnų ''Green Mazda Rangers'' ir toliau išlieka nesustabdoma.

GMR įžaidėjas Leonas Gaidmantas//ZanėnTV stopkadras
Eilinę pergalę Zanėnų krepšinio lygos (ZBL) C divizione iškovojo Zanėnų ''Green Mazda Rangers'' klubas, namuose sutriuškinęs BC Kamaraučiznos ''Drėgnieji miškai'' komandą 114:36.

Didžiausią persvarą ''Green Mazda Rangers'' klubas įgijo jau pirmajame kėlinyje, kuomet vidurio puolėjas Vladmarinho Romanko Buratinho pakeldavo Lil' G (Leoną Gaidmantą) virš krepšio ir jis lengvai inicijavo spurtą 38:0.

Zanėniškius į priekį vedė sugrįžusių Jono Vainausko ir Air J duetas. Iš Rumunijos reabilitacijos centro grįžęs J.Vainauskas pelnė 69 taškus (15/15 tritašk., 12/13 dvitaškių), atliko 1 itin rezultatyvų perdavimą. Air J, atsigavęs po išangės operacijos surinko 45 taškus bei nugesino iki tol daugiausiai bėdų kėlusį Kamaraučiznos ekipos žaidėją Dikembe Mutombo ir neleidęs jam pelnyti nė taško. Komandos veteranas Karlas Malone'as pasižymėjo keturiais smūgiais iš bytos bei dvejomis nesportinėmis pražangomis, kuomet po minutės pertraukėlės į aikštę įvažiavo motoroleriu, netyčia pervažiavo savo komandos draugą Artūrą ''Magic'' Milaknį, ir pasakęs frazę ''I'll be back'' paliko aikštę aukštai iškelta galva.

Komandos viduje prasidėjo konfliktai. Grįžęs iš Rumunijos Jonas Vainauskas pareiškė, kad komandoje nori matyti dar bent vieną čigoną. Komandos vadovybė šį prašymą atmetė, tačiau po to, kai Vainauskas pasakė, kad tokių atvejų atsisakys mandato Zanėnų komandoje ir iš užsienio nebetieks Zanėnams miltų siuntų, klubo vadovai suskubo į pagalbą ir jau aktyviai vilioja naujus žaidėjus.

Atnaujinta 19:05 h

Atrodo, ''Green Mazda Rangers'' vadybininkai jau priėmė sprendimą, patenkinantį tiek J.V. tiek klubą.
Iki NBA lokauto pabaigos sudaryta sutartis su buvusiu Maišiogala City ''Polonia'' žaidžiančiuoju treneriu 66 metų Vytautu Šustausku. Per 82 reguliariojo sezono rungtynes Vilniaus rajono Lukiškių Pataisos Namų D divizione, jo ekipa iškovojo 2 pergales ir patyrė 80 pralaimėjimų (šis rekordas įėjo į komandos metraštį).
Šustauskas išgarsėjo per vienerių rungtynių pertrauką aikštės viduryje sušokęs pilvo šokį (puolėjo Henriko Daktaro gimtadienio proga), ir sumušęs 3 teisėjus:

''-Aš gi karalius b***, kaip jūs b*** drįstat man rodyt raudoną kortelę, šio žaidėjo net nebuvo nuošalėje, k**** bl..''- jo pasisakymas po rungtynių.

Kitas rungtynes Zanėnų ''Green Mazda Rangers'' išvykoje žais su buvusia Šustausko ekipa Maišiogala City ''Polonia''.