2012 m. kovo 8 d., ketvirtadienis

MrVyckos šedevrai arba Sibiro tremtinys. (Komentarai)

Sveiki, jau senokai neparašėme nieko naujo šiame bloge, nes tiesiog nebuvo minčių. Pasidaryti pramogą ir nutraukti minčių sąstingį kuriam laikui bandysime šiuo kūriniu apie interneto platybėse puikiai žinomą žmogelį, be kurio ultraprotingų komentarų, ''subtilių'' įžvalgų, tariamų susidorojimų su Ryto fanais aprašymų neapseina nei basketnews.lt, delfi.lt, lrytas.lt ir kiti saitai. Taip, tai legendinis Viktoras Lemežis a.k.a. MrVycka (kiti slapyvardžiai: Viktorijus Vaivukas, koralu impotentas, viktor) iš Vilniaus, Karoliniškų rajono, dar vadinamų ''koralais'', jo amžius tiksliai nežinomas, bet manoma kad jam 30-35 metai.



Siūlome pasiskaityti kito blogo įrašą- MrVyckos parodiją, istoriją apie Sibiro tremtinį ir rusų literatūros klasikos ekspertą.

V.Lemežis (toliau MrVycka) interneto erdvėje atsirado po to kai su keliais partneriais įkūrė vieną iš pirmųjų krepšinio portalų Lietuvoje ''eurobasket.lt''. Tuo laiku tai buvo vienas populiariausių tinklalapių apie sportą, kuris pritraukdavo ne vaikų, o protingų žmonių ir jame draugiškai bendravo tiek rytfaniai tiek žalfaniai. Bet kuo toliau tuo labiau ''eurobasket.lt'' populiarumas smuko ir smuko, priežastis- MrVycka tapo administratoriumi ir dar su keliais tokio pat lygio asmenimis pradėjo ''daryti tvarką'' ir samoningai, net to patys nesuprasdami, tarpusavyje kiršinti ir skaldyti fanus, diskriminuodami Ryto ir kitų klubų gerbėjų mintis, ir keldami Žalgirį į padanges. Ilgainiui minėtame tinklalapyje atsirado ir trolių MrVyckos pasekėjų, jie Vycką vadina ''Didžiuoju Vadu'' kaip Hitlerį.. O šiuo metu eurobasket.lt populiarumas smarkiai kritęs dėl ten esančios netolerancijos.




MrVycka pagarsėjo kaip ''negailestingasis, protingiausias pasaulio pilietis, visada teisus tvarkos darytojas''. Darosi kraupu prisiminus kas dėjosi eurobasket.lt portale prieš, tarkim, 3-5 metus.

Situacijos chronologija:

1. Koks nors normaliai mastantis krepšinio gerbėjas parašo savo nuomonę apie prastą Žalgirio žaidimą Eurolygoje, išdėsto savo kritiką, ir dalykus kurie aiškiai visiems matomi ir suprantami. Tačiau tik ne MrVyckai.

2. Į tokį aukščiau paminėtą, ar panašų komentarą, kuris jam nepatinka, ponas administratorius Vycka atrašo bet kuriuo paros metu (rytas, vakaras, diena, paryčiai, naktis), pasipila keiksmažodžių virtinė, komentatorius menkinamas, išplūstamas necenzūriniais žodžiais.

3. Normalusis komentatorius aiškinasi situaciją, pasako kad nenorėjo nieko įžeisti, tačiau Vycka nebūtų Vycka. Banas pusmečiui ar metams už bet kokį žodį prieš Žalgirį.




Į komentarus, kaip minėjome, garbusis Vycka atrašo bet kuriuo paros metu, susidaro toks įspūdis kad šis žmogelis kiaurą parą riogso prie kompiuterio pasijungęs '97 metų modemą savo tėvų namuose, to rezultatas- srutų pylimas ant visų, kurie masto bent šiek tiek kitaip nei jis. Jeigu savo nuomonę parašo normalūs Ryto fanai, pvz., išreiškia palaikymą Rytui, apie būsimą jų komandos pergalę, iš karto atsiranda garbiojo tvarkos darytojo įžeidžiantis atsiliepimas. Kalbant apie pono administratoriaus komentarus, jų parašyta daugybė (apytiksliai 94000), ir beveik visi jie skirti apjuodinti kitas komandas.

Kaip normalūs lankytojai gali ten diskutuoti, jei palaikančius kitas komandas, o ne Žalgirį, gerbėjus žemina kažkoks neaiškus šizofreniko gyslelę ir nepilnavertiškumo kompleksą turintis psichas? Nesuprantamas dalykas, kodėl eurobasket.lt dar neuždarė.




Kitas dalykas- šis veikėjas aktyviai lankosi kituose įvairiuose sporto, žinių interneto puslapiuose ir ten skleidžia savo ligotas fantazijas, kurių ne tik kad niekas nesupranta, bet ir atvirai tyčiojasi visas lankytojų srautas. Kalbant apie jo rašymo stilių, bandoma primesti ''kietuolį'', kuriam niekas neprilygsta, super sportininką, solidų vyrą, tačiau vis tiek anksčiau ar vėliau išlenda šizofreniko bruožai, kurių paslėpti vis nepavyksta. Iki šiol sunku suprasti, kaip tokio amžiaus žmogus gali rašyti tokias kvailystes, kurios prilygsta dešimtmečio- trylikamečio lygiui? Toliau pateikiame tariamus MrVyckos komentarus, kurie pagal IP adresą atrinkti iš įvairių tinklalapių.



Imp: kaip norėčiau, kad vietoj Romanovo , Kalmanovičius būtų atėjęs... Ir gyventų sau laimingas ir Žalgirį kovojantį visi matytume
MrVycka [+6]
Komentarų: 54499  Data: 2009-12-17 23:09
>>to imp
o labiau nusisneketi sugebetum?..bent pabandyk, locheli, nors ir sunku patiketi, bet gl ir pavyktu...Imp: MrVycka tylėk nepraustaburni ir mėgaukis savo mylimos komandos triuškinimu :D Gavote BAN už naujienos komentarą: imp: MrVycka tylėk nepraustaburni ir mėgaukis savo mylimos komandos triuškinimu (Reiškia kad jis gali svaidytis tokiais pareiškimais kaip ''lochas, lochelis'', o paprasti vartotojai negali pasakyti ''Nepraustaburnis''?)




 MrVycka

Posted December 25, 2011 at 10:05 AM

anomalija.lt

Pamenu kazkada ejau per koralus nemazai isgeres ir sutikau kelis ateivius rytfanius, buvo ne kokie snargleliai, o normalus. solidus ateiviai is marso, su kuriais ne karta esu tvarkes verslo reikalus ir bonke lauzes, bet kazkodel prasidejo konfliktas (greiciausiai del prastos mano nuotaikos, kai VPU balkone padariau tik 14,5 prisitraukimo, nors tai ivyko del to, kad pjankes vyko 2 savaites be paliovos). Tie keli snargleliai soko, vienas net i galva is nugaros su savo nezemiskos kilmes metaliniu strypu trenke, aisku, neiskirto manes, as tik atsisuku ir sakau: „KA jūs cia darot?“. TAi tie tik apsisysiojo is baimes ir pabego, o as ramiai gryzau pas savaja.( Vat tokiu ateiviu snargleliu tevu man labai gaila. ) Ji net siule i greitaja vaziuot, o as, aisku, kaip turintis daug pazinciu su nusikalstamo pasaulio atstovais ( kas labai keista, man mano tevas dirbo prokuraturoj), atsisakiau. Daug tokiu nutikimu man yra atsitike, visu net nebepamenu, nes daznai bunu nemazai isgeres ir siaip prie kompo retai beprisedu, lyg ir be to ddaugiau gyvenimo netureciau ;) ;) ;) ;) ;) O siaip man.. (Šitą paskaitęs nežinai ar juoktis ar verkti).




Skaitytojo komentaras:
gyvenu salia ekinstos
Klausykit... Kaledos kaip ir... einu i virtuve kuciuku atnest giminems ir zvilgtelejes pro langa matau kazkoki kudena su akinukaisi salia ekinstos sales ant saligatvio parkritusi... Uzmeciau aki i linka duota sioje temoje, tai daug panasumu yra... Negi Vyckai pasibaige litai ir ant takso neuzteko??? ....
 
 
  MrVycka

Posted December 27, 2011 at 12:46 PM

Pažiūrėčiau kaip jūs mane durneliu į akis pavadintumėt :D Ne vieną tokį gaidelį esu sutikęs gyvenime, bet kai porą kartų esu nuėjęs išsiaiškint santykių, iškart vaikučiai apsiverkdavo mane pamatę. Gi esu buvęs Lietuvos imtynių jaunučių rintinės narys, tad kokį šūdelį pamokyt man vienas juokas ;) ;) ;) ;) ;)

 
  MrVycka
 
 
Šiandien ėjau šaligatviu prie ekinstos ir mane užkalbino žalfaniai. Jie pasakė kad miške prie greitkelio rado gulintį Lietuvos Ryto vadybininką Vainauską. Pagalvojau kad būtų pats metas atkeršyti jam už tą jobmanto metimą paskutinę sekundę, nuvažiavau su jais kartu, laužėm bonkę prie laužo, nuogi šokinėjom ir t.t. .Po kiek laiko jie mane nuvedė prie vainauwskio. Jis pasisveikino nesuprantama ateivių kalba ”dziendobry” ir pasiūlė patraukt per nosį naminių miltų blynams kepti, tačiau aš nepasidaviau. Kaip aktyvaus gyvenimo šalininkas, VPU balkone padaręs 14,9 prisitraukimo, išsitraukiau savo strypą, įjungiau lazerinį režimą ir pabandžiau sužeisti wainauwszkį. Tačiau jis pradėjo naudotis nežemiškomis savo galiomis ir leisti miltų kamuolius iš subinės. Aš pamečiau objektą iš akių, o kai prašviesėjo pamačiau kad wainauvskis skrenda su savo kosminiu dviračiu kuo toliau nuo tos vietos kur kovėsi su manimi. Iš paskutiniųjų mėginau paleisti kamehamės bangą ir susisiekti su aiškiarege Baba tačiau nesėkmingai. Norėjau skambinti mentūrai tačiau neapleido nuojauta kad mane atpažins kaip wilno jakudzų mafijos atstovą, todėl to nedariau. O šiaip kaip 3 kartus Lietuvos kikbokso ir sambo HeroWorldTour GrandMasters turnyro dalyvis, bet kurį nekentėją nokautuočiau vienu piršto judesiu. (Be komentarų...)


# koralu impotentas rašo:

2012-03-07 22:23

to Geras:

paliubomu nera ka cia rodyt, atvaryk pas mane i kabaka as tau dar ne tiek apie savo gyvenima papasakosiu… jau kiek buvo siulyta knygu apie mane parasyt, filmu sukurt… buvo net Hulkas Hoganas atskrides, norejo filma kurt “the coral life”, bet tik pazvengiau is zydriuko ir liepiau netrukdyt, nes darbu tiek kad prie kompo neturiu kada beprisest… vien elito vakareliai, kacialka, machankes, verslo dielos su nusikalstamo pasaulio elitu… ir man nera reikalo trioxintis nes mane visi pazista ir dx draugu, giminiu lankosi kases, sporto saituose…




Viktorijus Vaivukas: 
neveltui nickas tavo toks, su zydriukais rytfaniais tribunose triniesi pusnuogis usai? o siaip isejau koraluose i balkona, tai net keistas, kiek is balkono praeiviem rekiau, klausiau uz ka serga, tai visi reke, kad uz zalgiri, o juk koralai jau pagarseje, kaip rytfaniu rajonas. Kiek metu as ten juos baladoju visus, matyt isbaladojau, kad jau nebesigirdi sudeliu. 



 madmax009Jonukas graziai dukart padare Donata LOL

Viktorijus Vaivukas: e, zydriuk, ko pas mane is eb nebeuzsuki? paliubomu bijai but isvartytas. blt pasigauciau as tave koraluose...


Viktorijus Vaivukas:  Esam porasyk bonke lauze su situo. Kazkada paxmielnas buvau, tai paskambino, sako davai vycka sugeriam. nu ka, paprasiau zmonos, kad nuveztu kur reikia, susitikom karoce... paxmielnas labai buvau, tai ant tuscio skrandzio 0.7 vodkes ikaliau iskart, atsigavau ir tada jau pradejom su juo gert. karoce pamate, kad manes niekaip neapgers, tai is baimes iskart prisipazino, kad papirktas sudrycio yra ir prase pagelbet, kad atmazinciau nuo miltanosiu ir t.t. ir ka jus galvojat? 2 skambuciai ir jis atmazintas, dar pareigose pasikele, sako vycka lieku tau skoloj visa gyvenima. bet kas as viskuom aptekes, nieko man nereikia, tai taip ir liko jis man skoloj, negi prasysi, kad padetu zalgiriui, kai jie ir antru sastavu sudryti triuskina tolka tak. zodziu siaip neblogas pacanas, buvo su ne ta chebra tik susidejes, bet vycka atmazino. tik ka nepakelia tiek gert kaip as.


Viktorijus Vaivukas (0)
Kazkada kurtinaitis dalyvavo pamenu, ant duros, paliubomu dabar galetu romka pasneket su sternu ir paimt uz dalyvi viena geriausiu siuo metu europos snaiperiu salenga arba delininkaiti. sudrycio fanai turbut is pavydo i tabora iseitu. beje, su nepriklausomybes diena, siandien su verslo elitu darysiu grama, laisva diena, tai nemazai politiku praso su manim susitikt, nori kad padeciau pries rinkimus problemas sprest.

p.s.

linkejimai is koralu

p.s. p.s. nupirkau zmonai masiniuka ant savo firmos vardo, tai dabar vezioja vel visur mane, nes man nors ir netoli 40 metu, bet teisiu neturiu ir nereikia. pakankamai uzkalu, kad vazineciau su taksi.
 
 
 
Bijome kad šitam veikėjui skyrėme per daug dėmesio, todėl patariame jo vengti, o jeigu kabinėjasi- ignoruokite.
 

14 komentarų:

 1. Tai kad dauguma cia tu komentaru apacioje ne jo, o mr vyckos troliu parasyti :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nu kad čia visi jo komentarai yra,pagal IP adresą dar tikrinau

  AtsakytiPanaikinti
 3. afiget, ne koraluose jam gyvent, o vileikoi...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pasirodė nauja dalis apie koralų impotentą:
  http://koralukomendantas.blogas.lt/antra-dalis-8.html#respond

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pasirodė nauja dalis(3`ia) apie koralų impotentą:

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai cia vanduo ka paraset ir siaip teisingai kazkas paminejo, tie apie koralus tai ne lemezio rasyti, o jo "fanu", tu jo taip vadinamu "heiteriu" sedevru dar geresniu buta, prisizvengdamom me sten visi :). O siaip tai jo, neeilinis psichelis jis...

  AtsakytiPanaikinti
 7. jau greit - 5 dalis!

  AtsakytiPanaikinti
 8. As gavau metu bana uz tai, kad pasakiai, kad pipenas be jordano nebutu iskovojes tiek ziedu. supyko :D

  AtsakytiPanaikinti
 9. 6`a dalis pasirode:

  http://koralukomendantas.blogas.lt/date/2012/03

  AtsakytiPanaikinti
 10. 7a dalis jau sviezia gauruoja:


  http://koralukomendantas.blogas.lt/7-a-dalis-21.html#comments

  AtsakytiPanaikinti
 11. jau yra ir astunta dalis,visa tiesa apie dede Slava !!!!

  AtsakytiPanaikinti