2012 m. gegužės 16 d., trečiadienis

Vladimiras Romanovas Babrauskui nori parodyti kur vėžiai žiemoja.

Vladimiras Romanovas/15min.lt nuotrauka
Kauno Žalgirio klubo savininkas Vladimiras Romanovas po laimėto LKL čempionato vis dar nerimsta. Praėjus dienai po laimėtų pirmenybių jis tęsė savo šou ir pasirodė su striuke, ant kurios nugaros buvo išsiuvinėta blizganti kaukolė. Paklaustas apie tai, Romanovas atsakė mįslinga fraze ''Iškrypėliams- mirtis''. Kaip paaiškėjo šiandien, tai buvo tik maža įžanga į dar didesnį skandalą.


Trečiadienio popietės spaudos konferencijoje, kurią sušaukė pats, Vladimiras Romanovas (Buratinov) netikėtai išreiškė norą WWE asociacijos „WrestleMania“ ringe susitikti su Vilniaus Lietuvos Ryto komandos lyderiu Steponu Babrausku (The Bebrinho).''- Esu rusų kilmės Lietuvos verslininkas, Rusijos caro palikuonis, pasaulio krepšinio čempionas bei nė karto kovos nepralaimėjęs bokso didmeistris Vladimiras Romanovas. Mano imperija- geriausia Europoje Žalgirio arena ir visas Kaunas. Kaip įprasta, Žalgiris tapo Lietuvos čempionu ir tai nebuvo netikėta. Kur kas labiau netikėta buvo labiausiai Vainauskams į kišenę įlindusio Stepono Babrausko veiksmai visos finalo serijos metu. Kantrybė baigėsi, kai jis baigiamosiose rungtynėse su alkūne užvažiavo per veidą Marko Popovičiui. 


Nusprendžiau suviesti sąskaitas su Babrausku man patogiausiu ir priimtiniausiu būdu. Kiekvieną dieną asmeniškai boksuojuosi su savo atvaizdu veidrodyje, tad jokie iškrypėliai ir maniakai man nebebaisūs, palaikau formą kasdien mėtydamas nuo aikštės vidurio, praeitais metais netgi tapau pasaulio krepšinio čempionu. Todėl Žalgirio arena liepos 15 dieną bus paruošta ir rezervuota kovai ringe tarp manies ir tavęs Steponai,  įsidėmėk šitą. Kai aš prieš tave laimiesiu, piergalė bus skirta visai WWE ir Eurolygos visatai kuri palaiko teisybę ir nekenčia iškrypėlių. Iškrypėliams- mirtis.''
Steponas Babrauskas/15min.lt nuotrauka
-Ir jūs tikrai galvojate kad Babrauskas sutiks kovoti su jumis?

- Suprantatie, jis neišdrįs nepriimti šio kvietimo, nes tai aš, Buratinov'as, pakviečiau jį į kovą. Ir kai jis gėdingai suklups prieš mane maldaudamas pasigailėjimo, aš į jį nusivalysiu savo medinį kotą, ir išeisiu kaip nugalietojas, nes man nėra lygių.


Po tokios netikėtos žinios visoje Lietuvoje pasipylė diskusijos, spėlionės. Kol kas neaišku, kaip ir kokiu būdu niekada rimtai nesportavęs ponas Romanovas ketina kovoti prieš Babrauską, kurio ūgis 1,98 cm, svoris 85 kg.

Tuo tarpu iššūkį metęs Vladimiras Romanovas įsakė mūsų tinklalapiui parašyti, kad jis pasižymi kur kas geresniais fiziniais duomenimis. 65 metų verslininkas, turintis boksininko gyslelę, sveria 87 kg, jo ūgis 1,60 cm.

Belieka laukti daugiau informacijos ir to, kuo į šį šizofrenija ir Napoleono sindromu dvelkiantį Romanovo pasiūlymą atsakys Steponas Babrauskas.


1 komentaras:

  1. privet klounai, yra karstu ziniu is rinktines stabo:

    http://koralukomendantas.blogas.lt/8-dalis-24.html#comments

    AtsakytiPanaikinti