2011 m. liepos 8 d., penktadienis

Bostonas sudrebino NBA rinką- A. Jomantas keliasi į ''Celtics''.


NBA čempionate rungtyniaujanti Bostono ''Celtics'' komanda sudrebino Amerikos krepšinio rinką. ''Celtics'' klubas po ilgų derybų pagaliau sukirto rankomis su 26 metų, 200 cm ūgio puolėju Artūru Jomantu, skelbia „ESPN“.

Dėl Eurolygoje paskelbto lokauto į NBA pasuko ne vienas Eurolygos žaidėjas, tačiau sutartį su Amerikos komanda sudarė pirma tokio ryškumo žvaigždė.

Lenkijos pilietybę turintis žaidėjas nuo 2005 metų rungtyniavo Šiaulių ''Saulės-Aukštabalio'' komandoje, tačiau šių metų vasario mėnesį buvo išmainytas į Vilniaus ''Lietuvos Ryto'' klubą. 

Kitą sezoną atakų organizatorius, pasak patikimų šaltinių, ''Lietuvos Ryte''  turėjo pasiekti aukščiausią karjeros tašką ir uždirbti net 990 litų, tačiau dėl prasidėjusio lokauto nusprendė išbandyti save NBA .

Sutartyje numatyta sąlyga, kad A.Jomantas galės grįžti į Eurolygą, vos tik pasibaigs lokautas. Per mėnesį Bostone 26 metų žaidėjas uždirbtų 200 tūkst. JAV dolerių.

Tai ne pirma Europos žvaigždė, kurią suviliojo NBA komandų pinigai. Primename, jog praėjusį sezoną San Antonio ''Spurs'' ekipos marškinėlius kurį laiką vilkėjo ir Donatas Zavackas.

Praėjusį sezoną Eurolygoje Jomantas vidutiniškai rinkdavo 2,4 taško, atkovodavo po 0,1 kamuolį ir atlikdavo 0,9 rezultatyvaus perdavimo.

3 komentarai:

  1. Vaikai jus isviso ... Neturit ant ko varyt, Pirma pasekit toki lygi kaip A.Jomanto savo gyvenime jus 1000 uzdirbate jus krepsini aplostumet tik 8 mecius o Jomantas tikrai jus aplostu , beje Romanovai,Vainauskai tikrai geriau ismano viska negu jus vaikeliai jai paema Jomanta reiskias jis vertas to vaikeliai jus net y KKL nepatektumete [Kaimo Krepsinio Lyga]

    AtsakytiPanaikinti
  2. Tu istikro toks baravykas, kad cia uz rimta viska imi i burna? oj i galva?

    AtsakytiPanaikinti