Žaidėjai

Čia sužinosite daug daugiau nei žinojote apie komandų žaidėjus • Dejuan Collins - dažniausiai yra vadinamas DC, DC Gabbana, nuo šio sezono jam pradedama lipdyti nauja pravardė tai - pensininkas. Kodėl? visi puikiai žino, pradedant nuo to koks jis greitas, jeigu pavyksta išbėgti į greitą ataką, jis visada viska sušika su savo plastišku prasiveržimu ir klaidinančių judesių artilerija, nuo kurios jis pats išsigąsta ir kamuolį atiduoda varžovui.
 • Artūras Jomantas - vienas perspektyviausių Lietuvos krepšininkų, internetinėje erdvėje jis turi tiek daug pravardžių, kad net sunku jas išvardinti, pamėginkime: joma, jobmantas, jabimantas, jobnutas, jobanas ir galybė kitų panašių pravardžių. Šis perspektyvuolis, yra dar vadinamas nešvariu žaidėju ir priskiriamas jugoslavų grupuotei, kurie kaišioja "padnoškes" ir kitaip siekia traumuoti kitą krepšininką. A. Jomantui susidėjus su N.Pareigyte, visas profesionalumas išgaravo kažkur tarp kojų, nes netik, kad nepažaidžia, bet ir labai retai pasirodo aikštelėje, kogero dėl jėgų stygiaus. Vieną kartą per LKL finalus nužudęs Kauno "Žalgirį" su savo tritaškiu paskutinę sekundę, dabar, pasak ryto fanų paskutinėmis sekundėmis jis viska sušika. Štai vienas pavyzdys: Misc: tik jomanas gavo kamuoly i rankas supratau, kad jau viskas.. :D
 • Donatas Zavackas - vienas ryškesnių praėjusių metų veikėjas, dažniausiai fanų vadinamas: ryžas pydaras, ryžas, zaryžas ir panašiai. Ypač išgarsėjo, per LKL finalus, kai vienose varžybose nuo Žalgirio sirgaliaus gavo į snukį, o kitose pakėlė sparna, ir išreiškė savo nepasitenkinimą Kaunui parodydamas vidurinį rankos pirštą, o vėliau duodamas interviu pavadino Kauną mėšlo krūva. Po šių įvykių Zavackas išvyko iš gimtosios Lietuvos. Dabar jo karjera pasukusi į vakarus,Vokietijoje jis yra itin rezultatyvus ir renka po 10 taškų per kiekvieną susitikimą.
 • Vidas Ginevičius - V.Ginevičius yra pravardžiuojamas tiesiog Vidu. Vidas yra profesionalus krepšininkas, kuris Europoje išprovokuoja daugiausiai pražangų, per kiekvienas rungtynes maždaug po 9. Šis krepšininkas susigadino savo karjerą, per vienas rungtynes, kaip užkliuvo už vidurio linijos. Po tokio akibrokšto, sezono pabaigoje pasibaigusi krepšininko sutartis nebuvo pratęsta, ir jis išvyko į nežinomą šalį daryti tai ką labiausiai sugeba - provokuoti pražangas.
 • Povilas Čukinas - šis paukštis dažniausiai pravardžiuojamas čiuchinu. Matyt, kad žaidžia neblaivus, nes turi ūgį virš 2-iejų metrų, tačiau pasiseka labai retai įdėti kamuolį į krepšį net laisvam, kai jis nėra niekieno dengiamas.
 • Steponas Babrauskas - vadinamas Stepu, arba bebru. Šarūnas Jasikevičius po laimėtų varžybų prieš Barseloną, atskleidė šokiruojantį faktą, kodėl Stepas taip prastai žaidžia krepšinį, mat pasirodo todėl, kad  pas jį yra labai didelį kiaušai, kurie jam suprakaitavus bėgiojant labai prisitrina ir skauda, taip pat galima daryti išvadą, kad jo kiaušai yra tokie dideli, jog bėgdamas jis pats sau įsispiria ir sukelia didelį skausmą, dėl kurio šauna pro šalį (red. past. kamuolį šauna pro šalį).

  Atnaujinta
 • DeJuan Collins -  ( dar vadinamas D.C., Gabbana, Kačiuku) po pertraukos antrą sezoną Kauno Žalgiryje žaidžiantis amerikietis. Šiais metais pagarsėjo savo lengvabūdišku elgesiu, neblaivus grįžo iš Maskvos, būdamas nušalintas nuo komandos neseniai pateko į LNK laidą "Farai"  kurioje vėl buvo girtas, pripūtė 2,18 promiles, sudaužė laidos operatoriaus kamerą, bei atsisveikino su žiūrovais savo garsiaja fraze- "Hey, you so pussy".    
 • Renaldas Seibutis - dar vadinamas siaubutis, Vilniaus "Lietuvos Ryto" komandos naujokas (Taip vadinamas todėl, kad jis varžovams dažnai kelia siaubą dėl savo taiklių tritaškių).
 • Tyrese'as Rice'asRyžius, Ryžis, "Lietuvos Ryto" naujokas .
 • Mantas Kalnietis - Kauno "Žalgirio" krepšininkas, dar dažnai vadinamas Mantu Klaidiečiu, taip vadinamas dėl to jog klaidos yra jo antrasis hobi.
 • Tadas Klimavičius - Kauno "Žalgirio" krepšininkas, tarp komentatorių dažnai autentifikuojamas kaip Klimas arba Klizmavičius. Kartais aikštelėje būna toks išsękęs kaip po klizmos procedūrų.
 • Robertas Javtokas - Bybtokas, Bibtokas, Kurnikova, Robkė mėgstantis patraukti dūmą Kauno Žalgirio komandos naujokas. Gana sėkmingai Lietuvos Ryte ir užsienyje rungtyniavęs vidurio puolėjas Žalgiryje kol kas pilnai neatsiskleidė. Atrodytų, kad gavęs kamuolį po krepšiu, galėtų laisvai krauti iš viršaus bet to nedaro,kažkodėl sugalvoja mesti ir kartais net nepataiko į lanką. Manoma, kad dėl tokių dalykų kaltas Robkės amžius, alkūnių trauma bei aukščiau paminėtas žalingas įprotis.

  Personalo darbuotojai
 •  Gedvydas Vainauskas - Lietuvos Ryto klubo prezidentas. Jo pastangomis šiemetinė ekipa yra daug geresnė už praėjusio sezono, taip pat jo iniciatyva nutarta stiprinti ekipos ryšį su sirgaliais po kiekvienų namuose žaistų EuroCup varžybų rengiant susitikimus BMW klube.Tiksliai nežinoma, kur yra jo sūnus Jonas, tačiau manoma kad jis po 2011 m. LKL finalo serijos buvo įregistruotas į "Všį Meikštų dvaras" priklausomybių  centrą, kuriame gydosi iki šiol.