2012 m. lapkričio 26 d., pirmadienis

Linas Kledaravičius: Lietuvos rytas driokstelėjo su griausmu

 
Po šio vakaro pergalės prieš amžiną priešą Vilniaus "Lietuvos ryto" komandą rezultatu 79:90, Kauno "Žalgiris" sostinės ekipai lieka neįkandamas riešutas jau ilgą laiką. Po rungtynių mūsų spaudos atstovai pakalbino krepšinio ekspertą Liną Kledaravičių, kuris pasidalino savo nuomone apie rungtynes ir įvertino komandas balais.  

Linas Kledaravičius: pirmiausiai norėčiau pasveikinti kauniečius su pergale, tačiau jie neturėtų labai džiaugtis, kadangi "Žalgirio" žaidimas šiandien atrodė tikrai prastas, nors žiūrint į įmestus taškus puolimas atrodė geras, tačiau taip nėra. Pirmiausiai treneris visiškai nesuvaldo komandos, jis neatlieka laiku keitimų, o ką jau kalbėti apie šių varžybų startinį penkteuką, treneris visai neturi supratimo kokiems žaidėjams leisti pradėti mačą. Taktiniai sprendimai yra apgailėtini. Geriausias žaidėjas šiandien kauniečių gretose buvo Jeff Foote. Jis neabojotinai turėtų tapti komandos lyderiu, tačiau treneris jo neleidžia ilgiau žaisti, jam reikia laiko, kad pajustų ritmą, pajutęs minėtąjį ritmą Jeff galėtų triuškinti varžovų krepšius dėjimais iš apačios. 

Vilniaus "Lietuvos rytas" šiandien atrodė kurkas geriau negu Kauno "Žalgiris", jau rungtynių pradžioje Renaldas Seibutis kauniečius pasiuntė į nokdauną savo įspūdingais ir triuškinančiais tritaškiais it subinę draskantis kiaurai triusikus triauškiantis bezdėjimas. Vien už šiuos griaudžiančius tritaškius, geriausiems krepšininkams iš Vilniaus komandos skirčiau pergalę. Apskritai vilniečiai šiandien parodė charakterį ir nepasidavė, o priešingai, kibo į atlapus Eurolygos nevertiems krepšininkams. Manau, kad Vilniaus komandai pralaimėjimą lėmė jėgų taupymas, prie viso to prisidėjo ir tai, jog šis mačas nebuvo svarbus, Renaldas Seibutis žaidė beveik 40 minučių, todėl turėtų būti gerokai apšilęs prieš ketvirtadienio mačą Eurolygoje, ir pailsėjęs. Trūko Stepuko indėlio, jis vienas geriausių ir brangiausių žaidėjų sostinės komandoje, o gal net ir Eurolygoje, čia dar reikėtų pamastyti, bet jis pretenduoja į geriausųjų penktetuką, manau tas penktetukas turėtų būti toks: 1.Predrag Samardžiski 2.Steponas babrauskas 3.Bojan Ivanov 4.Dovydas Redikas 5.Janis Blums. Eurolygoje šiems nėra lygių. Na o kalbant apie šiandienines rungtynes, Darius Maskoliunas pastatė komandą ant kojų, komanda gerai gynėsi, gerai puolė ir svarbiausia labai gerai kovojo, jie buvo verti pergalės. Tai atsigavimo ženklai. 

Balai:
Lietuvos rytas : 9 balai
Žalgiris: 6 balai

5 komentarai:

 1. Normaliai su ironija parasyta. Kvedaravicius rimtai durniausias "ekspertas" lietuvos. Jis geriau zino visko per tv ziuredamas

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geri straipsniukai tik galetu ju cia daugiau reiketu jei imanoma!!! Pasilgta ju!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Naujas blogas:
  http://koralukomendantas.blogas.lt/

  AtsakytiPanaikinti