2011 m. rugpjūčio 30 d., antradienis

Pasaulio kamuolio mušinėjimo rekordas

Mūsų mažoje Lietuvėlėje pavyko suorganizuoti renginį, kuris pritraukė milžinišką kiekį žmonių, pagrindiniuose šalies miestuose. Tačiau kaip visada ir visur, joks renginys negali išvengti ASILŲ. Ką turiu galvoje? Netrukus papasakosiu.

Labai išreklamuotas pasaulio rekordo siekimas mane sudomino dar prieš keletą savaičių. Sakau draugei varom, pamušinėsim kamuolį, prisidėsim prie rekordo, gal kažkur busime įrašyti, ir dar gausime po kamuolį "chaliavnai". Na taip, nusprendėm, kad reikia tai padaryti dėl savo šalies, užsiregistravome http://fanspace2011.com/rekordas/ na ir laukiame tos dienos, rugpjūčio 29-os.

Skambina draugai, sako greičiau lėkit čia, nes eilės didžiulės, reikia ilgai stovėti. Na truputi pasiskubinau, bet vistiek atvykom tik apie 19 valandą. Viskas atrodo visai smagiai, aplink PLC "Mega" apstatyta gausybė mašinų, pagalvojau, kad liuks, žmonių bus labai daug. Bet einant link zonos, kurioje bus daromas rekordas, pastebiu žmones, kurie pasiėmę kamuolius nelaukia ir išeina. Tačiau dar labiau pyktis paima, kaip pamatau pensininkus, kurie prisigrobę po 4-5 kamuolius "neša muilus" iš aikštelės, tačiau negana to, pensininkai su savimi pasiėmę ir anūkus, kurie irgi pasiėmę krūvą kamuolių. Pradedu nerimauti, kad negausiu nei vieno kamuolio. Eidamas arčiau renginio zonos, matau kaip prie scenos mėtomi kamuoliai, pamaniau, kad jų dar yra, jeigu taip mėto.  Tiesa pamiršau įdėti pensininką, kuris buvo užfiksuotas žlugdant rekordo siekimą, pažiūrėkime: 

Tikriausiai žmogus prisidurs prie pensijos pardavęs šiuos kamuolius, tik iškyla viena bėdelė, kas tuos kamuolius pirks? Nebent vietoj malkų panaudos
Na ateinu prie registracijos palapinės, pagal savo pavardę, ir žiūriu, kad nebereik nieko jau pasirašinėt, nu bandau greit nueiti iki vietos, kur buvo visi kamuoliai ir patiriu visišką fiasko, nėra nei vieno kamuolio, truputį paimė pyktis, tačiau netrukus kažkas iš minios pradėjo mėtyt juos žmonėms į galvas, vienam labai skaudžiai kliuvo, tačiau tokiu būdu kamuolį gavau ir aš, kažkas metė, pastebėjau, kad krenta ir pagavau, bet buvau džentelmenas ir padovanojau jį savo panelei. Aplinkiniai ir komentatoriai internete teigė, kad kol buvo mėtomi kamuoliai dalyviams, buvo visiškas chaosas, vieni per kitus lipo, stumdėsi ir t.t.

Belaukiant kol bus pradėtas rekordo siekimas, man kilo toks retorinis klausimas: Tai kokio velnio reikėjo registruotis internetu? Ištikro tai čia organizatoriai sudirbo apgailėtinai nevykėliškai, kamuoliu labai daug truko, nepaisant, kad kaikurie juos grobstė taip, kaip mūsų valdžia grobsto pinigus iš Lietuvos biudžeto. 

Skaitant žmonių atsiliepimus įvairiuose portaluose, pasipiktinusių buvo visuose miestuose kur vyko ši šventė, įvykių eiga buvo panaši.

Apibendrinimas: šventė ir mintis labai graži, išpildymas apgailėtinas, kaikurių žmonių kultūra labai žemo lygio, organizatoriai - nevykę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą